قوانین و مقررات

بسمه تعالی

A قوانین جوان تخفیف

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی جوان تخفیف، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین جوان تخفیف است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

B ثبت سفارش و استعلام:

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان استعلام قیمت و موجودی نمایند.

C تسویه وجه کالا :

1) (تهران) مشتریان ساکن شهر تهران می توانند وجه سفارش خود را بصورت آنلاین، کارت به کارت یا پرداخت در محل (بصورت نقدی یا کارت بانکی و از طریق دستگاه پوز سیار) پرداخت نمایند.

2) (شهرستان) مشتریان ساکن سایر شهرها لازمست کل وجه سفارش خود را بصورت کارت به کارت پرداخت نمایند و فروشگاه بعد از استعلام ،کالا را تحویل باربری مینماید (هزینه ارسال از باربری بعهده مشتری است)

#((هزینه ارسال کالا به عهده مشتری میباشد)) ((هزینه ارسال در تهران از 25.000 تا حداکثر 150.000 تومان می باشد.))

 

D تحویل کالا :

 مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود) توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت.

E عودت و بازگشت کالا :

1)مرجوعی اصالت و گارانتی : طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی، مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی جوان تخفیف 7 روز فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالا و گارانتی آن از شرکتهای اصلی و خدمات پس از فروش آن اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در اصالت کالا و یا گارانتی غیر اصل آن ،مشتریان بدون هیچ گونه پرداختی می توانند کالای خریداری شده را عودت نمایند و کل وجه را پس بگیرند.  

2) مرجوعی کالا : مشتریان عزیز پس از انتخاب و تحویل کالا ( بجز مورد اصالت کالا و گارانتی غیراصل) که تمایل به بازگشت کالا دارند بشرطی که کالا آکبند و سالم و بسته بندی اولیه را داشته باشد در صورت تعویض با کالایی دیگر و یا بازگشت کالا از 4% تا 10% خسارت از مبلغ اولیه کسر میگردد.(قبل از خرید دقت کامل را مبذول نمایید)

 

                                                                                                              باتشکر                        فروشگاه جوان تخفیف javantakhfif.ir                                                                                                      

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاه تان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد